Falke Servisi

Bayraklı Falke Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

Bayraklı Falke Servisi

Bayraklı Falke Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

BAYRAKLI FALKE SERVİSİ'NE HOŞGELDİNİZ


  • Hızlı Servis

    Falke marka ürününüz arıza yaptığında en önemli husus çabukluktur. Bayraklı Falke Servisi gelişen servis ağı sayesinde en hızlı Falke servis hizmetini sunar.

  • Profesyonel Servis

    Bayraklı Falke Servisi eğitimli personeliyle Falke kullanıcılarına kaliteli hizmet verir. Değişen her parça ve yapılan işleme 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

  • Güvenli Servis

    Bayraklı Falke Servisi özenle seçilmiş müşteri temsilcileri ve güvenilir teknik personeli ile Falke kullanıcılarının içini rahatlatır.

  • Ekonomik Servis

    Bayraklı Falke Servisi cihazınızın onarımı tamamlanmadan ücret talep etmez. Ödemeyi iş bitiminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

0232 326 38 28


Falke Servisimizden faydalanmak için hemen bizi arayın!

ÖZEL SERVİS

Bayraklı Falke Servisi


Bayraklı bölgesinde mobil teknik servisimiz ile 7/24 Falke Teknik servis hizmetini sunmaktayız.

Bayraklı Bölgesinde

İlçede

Mahallede

Doğru teşhis beyaz eşya sektöründe büyük önem taşır. Bunun bilincinde olan teknik personelden hizmet almanın farkını Bayraklı Falke Servisi ile yaşayın.

Falke cihazınızda doğru onarım için profesyonel Bayraklı Falke Servisimizi arayın.

0232 326 38 28

Bayraklı Falke Servis Ekibimiz

Bayraklı Falke Servisi, profesyonel ekibiyle kaliteli onarım sunar; problemin tekrarlanmaması için ayrıntıları gözden geçirir.

Bayraklı Falke Servis ekiplerimiz küçük ev aletleri, ocak, fırın, çamaşır ve bulaşık makineleri, buzdolabı ve derin dondurucuları hızlı şekilde onarır.

Bakım ya da onarım gerektiren Falke ev aletlerinizi falke servis ekiplerimiz kapınızdan alıp teslim eder.

Bayraklı Falke Servisleri


HIZLI VE GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİNİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN 0232 326 38 28

Falke beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın...

Falke çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, mikrodalga, buzdolabı, davlumbaz ve diğer beyaz eşyanızın arızasında servisimiz bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yapmaktadır.



İzmir Falke Servisi Hizmet Bölgeleri


Hizmet Mahalleleri

Bayraklı Mahallelerinde Falke Servisi


Bayraklı ilçesinin mahallelerinde Falke cihazlar için markadan bağımsız özel servis hizmeti veriyoruz. Randevu ve bilgi için 0232 326 38 28 hattımızı arayın.

75. YılMah. AdaletMah. AlpaslanMah. BayraklıMah. CengizhanMah. DoğançayMah. EmekMah. Fuat Edip BaksiMah. GümüşpalaMah. ManavkuyuMah. MansuroğluMah. Muhittin ErenerMah. OnurMah. Org.Nafiz GürmanMah. OsmangaziMah. PostacılarMah. R.Şevket İnceMah. SoğukkuyuMah. TepekuleMah. TuranMah. YamanlarMah. ÇayMah. ÇiçekMah.

Bayraklı — 23 mahallede Falke özel servis

Sıkça Sorulan Sorular

Bayraklı Falke Servisi — Sık Sorulan Sorular


Bayraklı Falke Servisi yetkili servis midir?

Bayraklı Falke Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak yerinde teknik destek sunar.

Bayraklı Falke Servisi telefon numarası nedir?

Bayraklı Falke Servisi iletişim numarası 0232 326 38 28 dir. Haftanın her günü arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Bayraklı Falke Servisi aynı gün gelir mi?

Bayraklı bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması hedeflenir; acil kayıtlar önceliklendirilir.

Bayraklı Falke servisi hangi cihazlara bakıyor?

Bayraklı Falke Servisi, Falke marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Garanti kapsamındaki Falke cihazlara bakıyor musunuz?

Garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerilir; garantisi bitmiş Falke cihazlara özel servis hizmeti verilir.

Bayraklı mahallelerinde Falke servisi var mı?

Evet. Bayraklı ilçesindeki mahallelerde Falke cihazlar için markadan bağımsız özel servis planlanır.

Daha fazla bilgi için 0232 326 38 28 hattımızı arayın.

Özel Servis Hattı 0232 326 38 28 Şuanda Açık Ara